Predajte svoju nehnuteľnosť s
WIN -WIN

Potrebujete predať nehnuteľnosť? Nechajte to na nás. Vyznáme sa a pomôžeme vám predať nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie.


Pripravení? Začnime na vašej adrese!

Či predávate alebo potrebujete zistiť hodnotu vašej nehnuteľnosti, radi vám pomôžeme celú vec vyriešiť bez starostí. Stačí zadať adresu a kontakt. Dohodneme si nezáväznú obhliadku a poradíme vám.

Predtým

Vizualizácie

Vizualizacie Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

3D Prehliadky

MP-logoTM_H_lock-RGB_color-black

Matterport Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

Digitálny podpis

Podpis Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

Zábery Dronom

Dron Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

Ako to funguje

Často kladené otázky

WIN – WIN realitná kancelária ponúka bohaté skúseností, vysokú odbornosť, znalosť lokálneho trhu, prepracovaný marketing, profesionálny právny servis, ľudský prístup, čestnosť a úprimnosť. Sme tu, aby sme vám zabezpečili celý proces predaja nehnuteľnosti bez starostí.

Naši skúsení realitní makléri vás budú sprevádzať celým procesom predaja. Od stanovenia správnej ceny cez prípravu nehnuteľnosti na predaj po vyjednávanie s potenciálnymi kupcami až do momentu bezpečnej realizácie predaja, vyplatenia celej kúpnej ceny a odovzdania nehnuteľnosti. Naším cieľom je zabezpečiť celý proces predaja bez zbytočných stresov a komplikácií.

Vďaka exkluzivite dokážeme predať nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie. Týmto spôsobom sa zvýši predajný potenciál vašej nehnuteľnosti a zabezpečuje sa rýchlejší a efektívnejší predaj. V exkluzívnej spolupráci je maklér motivovaný investovať viac času, úsilia a zdrojov do predaja Vašej nehnuteľnosti.

Máte plnú kontrolu nad predajom vašej nehnuteľnosti, aj keď je v exkluzívnom zastúpení. Naši makléri budú s vami úzko spolupracovať a budú vám pravidelne poskytovať správy o priebehu predaja. Budete mať možnosť rozhodnúť o konečných podmienkach predaja.

Samozrejme, naši skúsení realitní makléri vám poskytnú odborné poradenstvo a skoordinujú celý proces predaja a kúpy. Naša realitná kancelária má dokonca skúsenosť s prípadom koordinácie štyroch na seba nadväzujúcich transakcií, k spokojnosti všetkých zúčastnených strán. 

Naše poplatky za služby realitnej kancelárie sú transparentné a vždy dohodnuté vopred v sprostredkovateľskej zmluve. Výška provízie sa líši v závislosti od konkrétneho prípadu. Provízia vždy zahŕňa komplexne celý proces, je splatná z rezervačného poplatku kupujúceho a to až po úspešnom predaji nehnuteľnosti. Naši makléri vám radi poskytnú podrobné informácie o cenách a podmienkach priamo pri konzultácii.

Je to jednoduché! Stačí nás kontaktovať cez našu webovú stránku, e-mail alebo telefonicky a dohodneme si bezplatnú konzultáciu. Naši makléri vám pomôžu začať proces predaja a zodpovedia všetky vaše otázky. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspešný predaj vašej nehnuteľnosti.

Compare