Predajte svoju nehnuteľnosť s
WIN -WIN

Potrebujete predať nehnuteľnosť? Nechajte to na nás. Vyznáme sa a pomôžeme vám predať nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie.


Pripravení? Začnime na vašej adrese!

Ak potrebujete pomoc s predajom nehnuteľnosti, radi vám pomôžeme celú vec vyriešiť bez starostí. Stačí zadať adresu a kontakt. Zabezpečíme úspešný predaj vašej nehnuteľnosti. Profesionálne, rýchlo, bezpečne a za maximálnu predajnú cenu.

Ako to funguje

WINWIN Pridaná hodnota

Žiadne skryté poplatky

Sme féroví a transparentní. Platíte to, na čom sa dohodneme pri podpise sprostredkovateľskej zmluvy, až po úspešnom dokončení predaja.

Profesionálna prezentácia

Využívame moderné technológie pre čo najlepšiu prezentáciu nehnuteľností v našej ponuke.

Prvé pozície na inzertných portáloch

Nehnuteľnosti v našej ponuke sú výrazné, na popredných pozíciách na všetkých relevantných realitných portáloch.

Bezpečnosť

Zmluvy vyhotovené právnikom, bezpečný prevod finančných prostriedkov vždy cez notársku úschovu alebo vinkulovaný účet v banke.

Dlhoročné skúsenosti

Máme za sebou stovky úspešných predajov. Jednáme seriózne a úprimne. Zakladáme si na otvorenosti a dôvere.

Garancia Kvality

Sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií, Európskej asociácie realitných profesií. Dodržiavame certifikované postupy a etický kódex.

Predtým

Vizualizácie

Využitím vizualizácií zvyšujeme atraktivitu nehnuteľnosti, pomáhame tým potenciálnym kupujúcim lepšie si ju predstaviť čo v konečnom dôsledku zvyšuje pravdepodobnosť úspešného uzatvorenia obchodu.

3D Prehliadky

MP-logoTM_H_lock-RGB_color-black

Naša realitná kancelária využíva 3D prehliadky Matterport. Klient môže detailne preskúmať nehnuteľnosť z pohodlia vlastného domova a zistiť či vyhovuje jeho požiadavkám, čím sa zvyšuje efektivita fyzických obhliadok nehnuteľnosti.

Digitálny podpis

Elektronické podpisy nám vo WINWIN umožňujú rýchlejšie a efektívnejšie uzatváranie obchodov. Viaceré dokumenty môžu byť podpísané okamžite online, bez potreby fyzickej prítomnosti účastníkov.

Zábery Dronom

Profesionálne zábery dronom zvyšujú atraktivitu nehnuteľnosti, poskytujú pôsobivé zábery z vtáčej perspektívy. Ponúkajú potenciálnym kupujúcim komplexný a vizuálne príťažlivý pohľad na ponúkanú nehnuteľnosť.

Často kladené otázky

WIN – WIN realitná kancelária ponúka bohaté skúseností, vysokú odbornosť, znalosť lokálneho trhu, prepracovaný marketing, profesionálny právny servis, ľudský prístup, čestnosť a úprimnosť. Sme tu, aby sme vám zabezpečili celý proces predaja nehnuteľnosti bez starostí.

Naši skúsení realitní makléri vás budú sprevádzať celým procesom predaja. Od stanovenia správnej ceny cez prípravu nehnuteľnosti na predaj po vyjednávanie s potenciálnymi kupcami až do bezpečnej realizácie predaja, vyplatenia celej kúpnej ceny a odovzdania nehnuteľnosti. Naším cieľom je zabezpečiť celý proces predaja bez zbytočných stresov a komplikácií.

Vďaka exkluzivite dokážeme predať nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie. Týmto spôsobom sa zvýši predajný potenciál vašej nehnuteľnosti a zabezpečuje sa rýchlejší a efektívnejší predaj. V exkluzívnej spolupráci je maklér motivovaný investovať viac času, úsilia a zdrojov do predaja Vašej nehnuteľnosti.

Máte plnú kontrolu nad predajom vašej nehnuteľnosti, aj keď je v exkluzívnom zastúpení. Naši makléri budú s vami úzko spolupracovať a budú vám pravidelne poskytovať správy o priebehu predaja. Samozrejme budete mať možnosť rozhodnúť o konečných podmienkach predaja.

Samozrejme, naši skúsení realitní makléri vám poskytnú odborné poradenstvo a skoordinujú celý proces predaja a kúpy. Naša realitná kancelária má dokonca skúsenosť s prípadom koordinácie štyroch na seba nadväzujúcich transakcií, k spokojnosti všetkých zúčastnených strán. 

Výška provízie sa líši v závislosti od konkrétneho prípadu. Naše poplatky za služby realitnej kancelárie sú transparentné a vždy dohodnuté vopred v sprostredkovateľskej zmluve. Provízia vždy zahŕňa komplexne celý proces, je splatná z rezervačného poplatku kupujúceho a to až po úspešnom predaji nehnuteľnosti. Naši makléri vám radi poskytnú podrobné informácie o cenách a podmienkach priamo pri konzultácii.

Je to jednoduché! Stačí nás kontaktovať cez našu webovú stránku, e-mail alebo telefonicky a dohodneme si bezplatnú konzultáciu. Naši makléri vám pomôžu začať proces predaja a zodpovedia všetky vaše otázky. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspešný predaj vašej nehnuteľnosti.